Освітня програма

Програма заснована у 1998 році. Вона направлена на соціальну адаптацію та матеріальну підтримку студентів з соціально незахищених верств населення. Головною метою програми є заходи з підготовки студентів-сиріт та молоді з малозабезпечених та соціально неблагополучних сімей до самостійного життя у суспільстві, сприяння самореалізації, інтелектуальному, культурному та духовному розвитку таких студентів у сучасному суспільстві, формування у студентів навичок самостійного вирішення власних проблеми. Важливим аспектом освітньої програми є надання матеріальної допомоги — щомісячних благодійних стипендій.

Виплата стипендій та підтримка програми здійснюється за кошти благодійників.

Впродовж усього часу участі у програмі студент знаходиться під опікою фонду. Постійне спілкування дозволяє вчасно виявляти та розв’язувати проблеми, які виникають у навчальному закладі або в особистому житті учасника програми. Завдяки такому спілкуванню студент знає, що може розраховувати на допомогу, розуміння та моральну підтримку.

Виплата щомісячних стипендій дозволяє підтримувати студентів, які отримують низьку стипендію, сприяє розвитку особистої відповідальності студента, допомагає оплатити додаткові курси, не передбачені навчальною програмою.

Регулярні зустрічі з учасниками програми є однією з головних складових процесу соціальної адаптації та формування активної громадської позиції у студентів. Під час зустрічей проводяться різноманітні тренінги, запрошуються спеціалісти з питань, які найбільше цікавлять учасників проекту, юристи, психологи.

Залучення учасників проекту до волонтерської роботи під час благодійних акцій, відпочинкових таборів та інших заходів фонду, допомагає їм відчути свою значимість та зробити особистий внесок у покращання соціального клімату у суспільстві.

Студенту

Щоб стати учасником освітньої програми необхідно безпосередньо звернутися до фонду і надати всі необхідні документи та інформацію.

Список документів, які необхідно надати:

 1. Заява та анкета (висилається на запит студента);
 2. Детальна автобіографія (не менше 400 слів);
 3. Довідка з деканату навчального закладу, яка підтверджує навчання в учбовому закладі;
 4. Фотокарток 2 шт. (на паспорт та в неофіційній обстановці);
 5. Рішення суду про позбавлення батьків батьківських прав, або свідоцтво про смерть батьків;
 6. Копія довідки про надання ідентифікаційного коду;
 7. Копія паспорту (1, 2 сторінки);
 8. Довідка з інтернату про те, що навчався та знаходився на повному державному забезпеченні;
 9. Рекомендаційний лист або характеристика зі школи-інтернату або навчального закладу;
 10. Контактна інформація (точна поштова адреса, телефон, електронна пошта).

Після отримання всіх документи від студента відбувається розгляд кандидатур та приймається рішення щодо реєстрації учасника освітньої програми. Після реєстрації фонд починає пошуки благодійника для даного студента.

Детальну інформацію про програму можна отримати звернувшись до фонду за телефоном: (044) 454 85 24 або письмово за адресою: Благодійний фонд «Приятелі дітей», проспект Перемоги, 50, Київ-47, 03047, Україна. Керівник освітньої програми - Дмитро Самарський.

Благодійнику

Те, що Ви читаєте цю інформацію означає, що Ви зацікавились освітньої програмою фонду і Вам небайдужі долі студентів-сиріт та соціально незахищеної молоді. У всіх студентів, учасників освітньої програми, різні долі, але зараз їх об’єднує одне – бажання отримати освіту, яка стане фундаментом їхнього майбутнього життя. Зараз вони потребують Вашої підтримки на нелегкому шляху до гідного майбутнього. Ваш благодійний внесок дозволить цим студентам створити необхідні умови для навчання, допоможе не опинитися у фінансовій скруті та отримати якісну і таку бажану освіту.

Якщо Ви прийняли рішення допомогти одному з учасників освітньої програми, просимо Вас звертатися до фонду, будь яким зручним для Вас способом:

Поштова адреса:
Благодійний фонд «Приятелі дітей», проспект Перемоги, 50, Київ-47, 03047, Україна
Телефон / факс: (044) 454-85-24, (044) 454-87-61
E-mail:
Керівник освітньої програми — Дмитро Самарський.


Річний бюджет освітньої програми "СТИПЕНДІАТ" на одного студента на 2016-2017 навчальний рік

Види витрат Опис витрат та терміни Сума у ГРН.
1. Щомісячна благодійна допомога 12 місяців щомісячно по 400 грн. = 4 800 грн.на рік + (прибутковий податок та військовий збір =1 150 грн. на рік) 5 950 грн.
2. Семінари проекту протягом 12 місяців Проведення семінарів чотири рази на рік (транспорні витрати, харчування) 4 000 грн.
3. Cупровід проекту протягом 12 місяців Cупровід проекту (адміністрування 18%) 2 250 грн.
Бонусна програма 300 грн.
Разом 12 500 грн.

БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА = 400,00 грн. на місяць

ЗАЗНАЧЕНА СУМА БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ МОЖЕ СПЛАЧУВАТИСЬ СПОНСОРОМ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ:
 1. помісячно - 1 042 грн, або 41 дол.США, або
 2. покватально - 3 125 грн, або 123 дол.США, або
 3. раз на півроку - 6 250 грн, або 245 дол.США, або
 4. одноразовий внесок за весь навчальний рік - 12 500 грн, або 490 дол.США

Банківські реквізити:
Отримувач: БФ “Приятелі дітей”
Код ЄДРПОУ: 21657827.
Найменування банку: АТ «Райффайзен Банк Аваль».
Розрахунковий рахунок: 26000145446
МФО: 380805
Призначення платежу: Благодійний внесок для здійснення статутної діяльності. Без ПДВ.

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей