Асоціація працівників установ для соціально-незахищених дітей

Впродовж першого літнього табору “Приятелів дітей” у 1996 році стало ясно, що адміністрації сирітських закладів, працюючи над однією справою, не мають постійного зв’язку між собою для обміну досвідом. Недостатність обміну інформацією та однорідність проблем сирітських закладів заклали фундамент для процесу об’єднання. У 1997 фондом було проведено першу Всеукраїнську конференцію керівників дитячих сирітських установ.

Представники Міністерства здоров’я, Міністерства освіти та науки та директори сирітських закладів України були запрошені на конференцію. Впродовж конференції було обрано Координаційну раду, в яку увійшли найактивніші директори, для заснування «Асоціації працівників установ для соціально-незахищених дітей».

Метою Асоціації визначено поліпшення життя дітей-сиріт, реформування інтернатних закладів, соціальна реабілітація дітей у суспільстві. Під час проведення семінарів з 1998 по 2000 рік члени Координаційної ради створили статут та план подальших дій. Мета “Приятелів дітей “ у цьому процесі — привернути увагу уряду України до проблем сирітських установ і поставити реальні завдання до їх вирішення.

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей