Гуманітарна допомога

Проект «Гуманітарна допомога» розпочався з Канади, згодом продовжився у США. У перший маршрут по розвезенню гуманітарної допомоги увійшло 28 сирітських закладів України. Група привезла антибіотики, шприци, полівітаміни та дитяче харчування на суму понад 400 тис. канадських доларів. Надали цю допомогу фармацевтичні фірми Канади та українські громади, до яких звернулися “Приятелів дітей”.

З 2002 року “Приятелі дітей” відвідують з гуманітарною місією не менше ніж 150 сирітських закладів України на рік. Добровольці з України, Канади та Америки під час маршрутів надають консультації медичному персоналу будинків щодо вживання ліків, проводять огляд дитячих установ щодо їх санітарно-гігієнічного стану і потреб на майбутнє. Під час маршрутів проводиться контроль, планується розподіл допомоги між сирітськими будинками та збирається інформація, що надається державним та громадським організаціям. Сьогодні допомога збирається і в Україні. Діти отримують книжки, канцтовари, іграшки, учбове приладдя, медикаменти, одяг та взуття і ще багато інших життєво необхідних речей.

Останні роки Благодійним фондом ”Приятелі дітей” було здійснено ряд маршрутів по розвезенню гуманітарної допомоги. Вони охопили шість областей Західної України — Тернопільську, Івано-Франківську, Львівську, Закарпатську, Волинську та Рівненську. Вантаж гуманітарної допомоги складався із медикаментів, побутової техніки, одягу та шоколаду. Діти-сироти Вербської школи-інтернату отримали довгоочікувані комп’ютери, що дозволить покращити навчальний процес, дасть змогу дітям у майбутньому впевнено почувати себе при продовженні навчання. Окрему частину вантажу було призначено для лікарень та інших медичних установ, що надають медичну допомогу соціально-незахищеним верствам населення.

З часу реєстрації Благодійний фонд “Приятелі дітей” отримав та передав гуманітарної допомоги на суму понад 7 млн. гривень. Кожна акція залучає все більше та більше волонтерів з різних країн світу. З українського боку цей проект підтримують такі компанії, як Кока-Кола, Орлан, Крафт Фудз Україна та багато інших українських фірм.

Спонсори вірять, що їхня допомога покращить життя українських дітей-сиріт.

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей