Зустріч випускників програми "Стипендіат" 2014-2015 навчального року

Зустріч випускників програми

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА «СТИПЕНДІАТ»

4-5 липня 2015 року відбулася зустріч випускників освітньої програми Благодійного фонду «Приятелі дітей». Всього у даному заходу взяло участь 10 молодих людей, які завершили своє навчання у поточному та попередньому роках і розпочинають, або вже розпочали професійну діяльність. Традиційно зустріч випускників проекту носила більше святковий, ніж навчальних характер, але зрозуміло, що ми не могли не використати даної нагоди для деяких навчальних заходів. Зокрема, одна з випускниць проекту, Катерина Міщенко провела бесіду-тренінг та поділилася власним досвідом пошуку роботи.

Символічною стала дата зустрічі 4 липня – день незалежності Америки. Зважаючи на це, ми вирішили організувати візит до Американського Дому, де відбувалися святкові заходи з приводу свята. Завершилася субота річковою екскурсією до гирла р. Десна.

Наступний день, 5 липня, розпочався з цікавої дискусії з радником міністра економіки України, пані Марією Прохоровою на тему «Кар’єра, професійне зростання та етика поведінки у робочому колективі», яке відбулося у приміщені компанії EY. По завершенню бесіди відбулася урочиста частина із вручення дипломів та пам’ятних знаків випускникам. Після урочистої частини ми відвідали ландшафтний парк «Співоче поле», де ми переглянули виставку ленд-арту та інсталяцій з квітів.

Ми вдячні за сприяння у проведенні зустрічі усім спонсорам програми, окремо компанії EY та Київському міському центру для дітей, сім’ї та молоді за надані приміщення; пані Марії Прохоровій; пані Наталії Теленковій, а також усім випускникам, які взяли у зустрічі участь.

Особливу подяку фонд та випускники висловлюють організації UCARE, США (Приятелі дітей, США), за підтримки якої студенти змогли закінчити вищі навчальні заклади та отримали подарунок - чудову зустріч для випускників.

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей