Збір-похід «Козацькими шляхами 2014»

Збір-похід «Козацькими шляхами 2014»

Свої враження від участі у зборі-поході «Козацькими шляхами 2014» ділиться стипендіат Благодійного фонду «Приятелі дітей», вихованка Тульчинської школи-інтернату, а на даний момент студент-хімік Вінницького національного педагогічного університету, Кащей Вікторія.

Цьогорічний збір-похід «Козацькими шляхами», присвячений 200-літтю з дня народження Т. Г. Шевченка, пройшов з 30 квітня по 4 травня під гаслом «Я- Ми – Україна» та був спрямований на розвиток особистості кожного учасника (Я), формування відчуття громади (Ми) та усвідомлення себе як патріота своєї країни (Україна).

Намет у лісі, живе спілкування, рухливі ігри, їжа на вогнищі - все це нас оточувало 5 днів. Протягом усього збору тривала робота творчих майстерень, де всі охочі створювали обереги, макетували споруди, наносили  міхенді, робили прикраси з фетру та валяної шерсті, квіти зі стрічок, повітряні змії, браслети з проволоки тощо. І, звичайно, багато хто, зробивши щось своїми руками, дарував це своєму другові. Маючи  натхнення та творчий порив, ми  проявляли  свої таланти та любов до нашої культури, навчаючи весь табір заводною зарядкою!

Також наша команда «Приятелі дітей» або «UA»   проявила себе у спортивних змаганнях з  волейболу, за що ми отримали диплом. Після лінійок дружно грали у літаючу тарілку, каталися на каяках, відвідували скеледром, брали участь у грі «Ажіотаж». Не менш цікавими були також ігри «Лайкни своє життя» та «Я люблю Україну», за які ми також отримали дипломи. Але найбільше сподобалася і запам’яталася «Нічна гра». Усі завдання ми виконували та долали перепони разом. Завдячуючи своєму капітану Марії Ігнатенко ми впоралися без втрат. Це дійсно було весело, а коли я ділюся цими  враженнями, то мене переповнюють почуття піднесення і наповнює заряд енергії на весь день!

Традиційно під час збору-походу "Козацькими шляхами" відбувалося вручення почесного звання "Зубр Козацьких шляхів", і керівник нашої групи Дмитро Самарський отримав його! Він дійсно заслужив це звання, і ми, його команда «Приятелі дітей», пишаємось ним!

Дякуємо нашим спонсорам, що надали нам можливість побувати на такому відпочинку. Особлива подяка Благодійному фонду Костянтина Кондакова.

Дійсно варто проводити такі збори-походи та брати в них участь! Вони об’єднують нас у коло друзів, розвивають студентів як фізично, так і морально. І взагалі такий відпочинок корисний для нашого здоров’я, адже в «Здоровому тілі - здоровий дух»! Дякуємо всім організаторам за яскраво проведений час!

З повагою, Кащей Віка.

Вінниця, 5 травня 2014 року

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей