Завдяки проведенному благодійному концерту та підтримці благодійників фонд „Приятелі дітей” зможе у поточному навчальному році прийняти на програму та підтримати ще 28 студентів.

25 листопада 2012 в Києві в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся чудовий концерт класичної музики, що об'єднав в залі київських благодійників, які своєю участю в концерті підтримали програму «Стипендіат» Благодійного фонду «Приятелі дітей». Для гостей вечора грав маестро Дмитро Суховієнко - відомий європейський піаніст, артистичний директор серії концертів в Європейському парламенті.

 

У виконанні маестро прозвучала класична програма, присвячена 280-річчю Йозефа Гайдна та 75-річчю Валентина Сильвестрова: соната Гайдна, симфонічні етюди Шумана і два твори відомого українського композитора Валентина Сильвестрова. Вперше ця програма була представлена в жовтні 2012 року на концерті в Європейському парламенті у Брюсселі. Київський слухач отримав унікальну можливість приєднатися до європейської концертної аудиторії в своєму місті.

 

Організаторами концерту виступили Київський Cигарний Клуб і Благодійний фонд «Приятелі дітей». Надзвичайно активну підтримку організації благодійного концерту надав Юрій Когутяк, який багато років допомагає фонду «Приятелі дітей».

 

Президент Київського Сигарного Клубу Мілан Паєвич з приводу благодійного концерту зазначив: «Місія Київського Сигарного Клубу і моя, зокрема, - постаратися відродити ту благодійність і меценатство, які реально існували на початку ХХ століття, коли і був заснований Київський Сигарний Гурток Ігнатьєвих. Протягом минулих 5 років Клуб організував різні благодійні програми, але найяскравіша з них - це серія благодійних концертів класичної музики на честь великих музикантів: Шопена, Ліста, Горовиця. Цей концерт є унікальним повтором концерту, приуроченого до 280-річчя великого Йозефа Гайдна, який зіграв наш благодійник Дмитро Суховієнко 3 жовтня 2012 в Європейському парламенті. А завдяки ідеї самого Дмитра ми в цей раз відзначаємо і 75-річчя Валентина Сильвестрова, так що для всіх любителів класичної музики концерт буде справжнім шедевром. Кожен відвідувач і меценат піде з концерту з подвійним відчуттям - прослухавши гарне виконання маестро Суховієнко, і з чудовим почуттям добра, зробивши своїм внеском добру справу, зігрівши напередодні наступаючих свят серця дітей, яким, крім нас, ніхто не допоможе. Спасибі партнерам, які нас підтримали і особливо Грандмайстру своєї справи, спадкоємцю великого Горовиця - піаністу Дмитру Суховієнку».

 

Серед гостей на концерті були Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко, Надзвичайний і Повноважний Посол Бельгії в Україні Яна Зікмундова, Надзвичайний і Повноважний Посол Македонії в Україні Ацо Спасеновскі, Посол Хорватії в Україні Томіслав Відошевіч, Посол Мальтійського ордена в Україні Пауль Фрідріх фон Фурхерр, підприємець і громадський діяч Маргарита Січкар, генеральний директор Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам'яті Володимира Горовиця Юрій Зільберман, члени Київського Сигарного Клубу з сім'ями та багато інших.

 

Професор Юрій Зільберман представив публіці Дмитра Суховієнка, підкресливши, що традиція благодійних концертів має давнюю історію. Так інший відомий киянин, Володимир Горовиць, «король всіх королів серед піаністів», зібрав у 1942 році в «Карнегі хол» у Нью-Йорку найбільшу суму - понад 10 мільйонів доларів США, що на сьогодні перевищує 800 мільйонів доларів США. Так що музика і благодійність дуже гармонійно поєднуються ..».

 

Гості із задоволенням підтримали своїми благодійними внесками програму «Стипендіат» Благодійного фонду «Приятелі дітей». Спільними зусиллями було зібрано 112800 грн, що становить стипендію на півріччя для 28 студентів з числа вихованців дитячих будинків та шкіл-інтернатів.

 

Програма «Стипендіат» фонду «Приятелі дітей» існує 15 років завдяки українським та іноземним меценатам. У Києві традиції меценатства мають багату історію, оскільки існували ще на початку минулого століття, і сьогодні їх активно пропагує і розвиває Київський Сигарний Клуб. У наш час благодійники об'єднуються заради спільної мети, наприклад, такої, як допомога випускникам шкіл-інтернатів та дитячих будинків, які тільки вступають у доросле життя, де їх чекає багато труднощів. Допомогти їм у навчанні та досягненні своїх цілей може участь у програмі «Стипендіат» фонду «Приятелі дітей».

 

Марина Криса, президент Благодійного фонду «Приятелі дітей», зазначила: «Сьогодні фонд «Приятелі дітей» знайшов можливість підтримати 113 студентів, які є учасниками проекту« Стіпедіат ». З 1998 року проект дає позитивні результати. Учасниками проекту за всі ці роки стали більше 600 випускників шкіл-інтернатів та дитячих будинків. Ми пишаємося тим, що наші студенти змогли досягти великих успіхів в житті. Це надихає нас на активну діяльність, якою займається фонд «Приятелі дітей». Завдяки проведенному благодійному концерту та підтримці благодійників фонд „Приятелі дітей” зможе  у поточному навчальному році прийняти на програму та підтримати ще 28 студентів.

 

 

Організатори концерту сердечно дякують всіх небайдужим до долі стипендіатів фонду «Приятелі дітей», а це:

Співорганізатори концерту - Київський Сигарний Клуб

Спонсори концерту - Rémy Martin, «Основний Інстинкт»,

Ювелірний дім Zarina, Корпорація квітів «Камелія»

Музичний партнер концерту - Brodmann Pianos Ukraine

Медіа-партнери концерту - KyivWeekly, Сomments.UA, What'sOn, The Kiev Times.

Партнери концерту - New Look, Pillar PR, Sahar, МАУ

Гостинний партнер концерту - Fairmont Grand Hotel Kyiv

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей