ЗНАЙОМТЕСЬ: кандидати на участь у програмі "Стипендіат"

ЗНАЙОМТЕСЬ: кандидати на участь у програмі
ЗНАЙОМТЕСЬ: кандидати на участь у програмі "Стипендіат" 
 
Пані та панове! Сьогодні ми познайомимо Вас з однією з претенденткою на участь у програмі «Стипендіат» - Ганною Коржовою. 

Сьогодні Ганна Коржова - студентка Національного університету Державної податкової служби України (м. Ірпінь).

А народилась Ганна у 1990 році у м. Мелітополі Запорізької області. Зовсім маленькою - у віці 6 років – дівчинка втратила маму, а тата вже давно не було поруч, тому й потрапила до Бердянської школи-інтернату для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки. Усе було добре там, лише не було батьків. Ганна любила вчитись, особливо вона захоплювалася спортом, а баскетбол був її улюбленим видом спорту. Досягненням було те, що дівчинка виступала за шкільну команду з баскетболу та захищала честь школи на стартах надій. Після школи продовжити навчання вона вирішила в училищі. Як старанна учениця у 2009 році Ганна отримала диплом мелитопольського вищого професійного училища №40.

Тоді ж Ганна вирішила продовжувати навчання і вступила до Національного університету Державної податкової служби України на факультет «Фінанси та банківська справа», де навчається сьогодні. 

Ганна дуже радіє, що може стати учасницею програми «Стипендіат». Вона давно мріяла про це, оскільки її старша сестра не один рік була учасником цієї програми і волонтером різних проектів фонду „Приятелі дітей”. 

Ганна вірить, що підтримка, яку вона отримає від програми „Стипендіат” благодійного фонду „Приятелі дітей”, допоможе їй здійснити свою мрію - стати фахівцем у банківській справі, досягти кар’єрного зростання і професійного визнання. 

А ми віримо, що ви зможете допомогти цій наполегливій дівчині у цей момент, коли їй потрібна підтримка.
 
 

фото дівчини -

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей