Вітаємо БО «Фонд Братів Кличків»!

Вітаємо БО «Фонд Братів Кличків»!

27 січня 2012 року БО «Фонд Братів Кличків» звітував про 3 роки своєї діяльності. БФ ”Приятелі дітей” вітає засновників та команду фонду з великими досягненнями в роботі та з чудовою презентацією!

Ми щиро раді успіхам молодої команди «Фонду Братів Кличків» — наших однодумців на ниві благодійної діяльності і бажаємо їм так тримати.

Бажаємо сил та натхнення засновникам фонду — Віталію та Володимиру Кличкам — і в благодійній діяльності, і в спортивній кар'єрі! Як фонд, що більше 15 років працює з дітьми та молоддю, ми впевнено заявляємо, що Віталій та Володимир — найкращий взірець для мільйонів українських дівчат та хлопців, який надихає молодих на здоровий спосіб життя та дає віру в те, що наполеглива праця обов'язково має дати свої плоди. 

Сподіваємось на співпрацю наших фондів у спільних благодійних проектах з виховання та підтримки української молоді!

Фото

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей