Від імені Благодійного фонду «Приятелі дітей» та Київського сигарного клубу маємо честь запросити

Від імені Благодійного фонду «Приятелі дітей» та Київського сигарного клубу маємо честь запросити

Вельмишановні пані та панове!

Від імені Благодійного фонду «Приятелі дітей» та Київського сигарного клубу маємо честь запросити Вас на

Благодійний концерт відомого піаніста Дмитра Суховієнка на підтримку програми "Стипендіат" для молоді, що виховувалася у дитячих будинках.

Усі зібрані під час концерту кошти будуть направлені на забезпечення соціального супроводу та надання благодійної допомоги учасникам освітньої програми Благодійного фонду «Приятелі дітей».

Програму „Стипендіат” фонду «Приятелі дітей» було започатковано для підтримки молоді, що після шкіл-інтернатів виходить у самостійне життя та продовжує своє навчання. Традиції українського меценатства мають історію, яка налічує більше ста років. У наші часи благодійники об’єднуються заради спільної мети, наприклад такої, як допомога вихованцям дитячих будинків, що тільки вступають у доросле життя, де їх чекає багато труднощів. Допомогти їм у навчанні та досягненні своїх мрій може благодійна допомога від програми «Стипендіат», яку проводить Фонд «Приятелі дітей».

Мінімальний внесок у підтримку програми „Стипендіат” становить всього 500 гривень.

Також, Ви можете підтримати програму "Стипендіат" незалежно від можливості потрапити на концерт.

Концерт на підтримку освітньої програми відбудеться у залі The Atrium Lounge & Pâtisserie в приміщенні Fairmont Grand Hotel у Києві за адресою вул. Набережно-Хрещатицька, 1
Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей