ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ- СЕМІНАР ДЛЯ СТИПЕНДІАТІВ ФОНДУ «ПРИЯТЕЛІ ДІТЕЙ» У ГРУДНІ 2012 РОКУ

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ- СЕМІНАР ДЛЯ СТИПЕНДІАТІВ  ФОНДУ «ПРИЯТЕЛІ ДІТЕЙ» У ГРУДНІ 2012 РОКУ

ЗУСТРІЧ- СЕМІНАР ДЛЯ СТИПЕНДІАТІВ

ФОНДУ «ПРИЯТЕЛІ ДІТЕЙ» У ГРУДНІ 2012 РОКУ

 

1-2 грудня 2012 року відбулась друга в цьому навчальному році зустріч-семінар для учасників освітньої програми «Стипендіат».

 

Учасниками зустрічі на базі оздоровчого центру «Пролісок» (с. Козин), який вже вкотре люб’язно  приймає наш фонд для проведення заходів, стали 42 стипендіати фонду, що не перший рік знаходяться на проекті.

 

Перша зустріч цього навчального року відбулася на Покрову. Ми збирали частину з 139 дійсних стипендіатів, серед яких переважно були ті, хто нещодавно був зарахований на програму.

 

Метою семінару у грудні було загальне ознайомлення учасників освітньої програми з новими подіями у фонді та можливостями участі у них. Практичною темою було обрано навички «самопрезентації» та «самореалізації»  особистості. В рамках семінару увагу студентів-учасників було привернуто до проблем ВІЛ/СНІД в Україні та культуру спілкування з людьми з фізичними обмеженнями в нашому суспільстві.

 

Під час цієї зустрічі представниками «Клубу професійних переговірників» паном Олегом Демчиком та професійним адвокатом паном Денисом Овчаровим  було проведено групове заняття на тему «Навики публічних виступів». Тренінгове заняття відбулось за підтримки компанії Ernst&Young. Під час виконання практичного завдання тренінгу – підготовки виступів,- у своїх робочих групах стипендіати підняли такі теми, як: візові та інші практичні питання подорожей молоді закордон, виховання дітей молодішого віку у родині, театр та молодь, спорт та його види у житті молоді, здоровий спосіб життя. Підготовлені групою виступи студенти презентували всій аудиторії, після чого відбулось спільне з гостями-професіоналами обговорення кожної презентації.

 

Продовженням програми стала творча зустріч учасників семінару з відомою сучасною українською письменницею пані Дарою Корній, яка приїхала до студентів на зустріч зі Львова.  Співпраця з пані Дарою почалась 2012 року під час літнього табору для дітей-сиріт нашого фонду у м. Косів Івано-Франківської області. Цього разу пані Дара Корній презентувала  свої романи, відповідала на питання, надала цінні поради щодо творчого розвитку та самореалізації студентів.

 

Пізніше цього вечора студенти відвідали Національну оперу України ім. Т.Г. Шевченка, на сцені якої відбулася прем’єра опери М.Лисенка «Наталка Полтавка».

 

2 грудня – на другий день семінару-зустрічі - координатор проектів Благодійної організації UCARE Іnc. («Приятелі дітей, США») пані Тетяна Гриців провела бесіду зі студентами щодо важливості зворотного зв’язку зі спонсорами.

 

Продовжила тему активності студентів презентація молодіжних обмінів, у яких стипендіати фонду брали участь цього року. Останнім серед них був міжнародний обмін у Грузії під назвою «Творчість молоді в умовах трансформації конфлікту», який представила Надія Міщенко, лідер української групи на зустрічі. Вона  презентувала фотографії з розповіддю про  реалізацію проекту і  краєвиди мальовничої Грузії.

 

Традиційними стає участь у зустрічах випускників проекту «Стипендіат». Цього разу зі студентами спілкувалися Микола Хиценко, Ксенія Коркіщенко та Ольга Полятикіна. Випускники поділилися власним досвідом з  працевлаштування та вирішення проблеми з житлом, а Ольга Полятикіна як юрист за освітою провела консультацію щодо житлових прав студентів-сиріт та механізмів їх відстоювання.

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей