Тренінг "Потенціал молоді Сходу та Заходу", Грузія

Стипендіат фонду «Приятелі дітей», Заволокіна Олена

Разом з Денисом Натоптою ми представляли фонд під час тренінг-курсу «Потенціал молоді Сходу та Заходу», який відбувався в Грузії з 30.04.2014 – 8.05.2014. Спочатку, мабуть, слід написати про очікування, які склалися у моїй свідомості ще до від’їзду. Дуже переживала, що поїду на тиждень і пропущу навчання, тому що випускний рік (останні два тижні навчання, багато роботи, захист курсової, дописування бакалаврської і т. д), і шкодуватиму, що відклала навчання на другий план. Проте вийшовши з аеропорту в Кутаїсі,  я побачила багато молоді, які очікували нас 2,5 години, але, незважаючи на це, на їхніх обличчях були щирі посмішки. Це було перше позитивне враження від групи, з якою працювала протягом всього тренінгу.

Щодо інформаційного наповнення тренінгових занять, все було дуже зважено і гарно сплановано. Багато нової інформації та впровадження її на практиці методами нетрадиційного навчання: драма-метод, зустрічі сімей, трабант…  Найбільше з навчального матеріалу сподобалось: як створити свій власний проект, як успішного його впровадити, де взяти на нього гроші та як отримати позитивні результати. Вільного часу також було достатньо, хоча очікувала протилежного. Дуже цікаво було дізнатись про інші організації, з ким та в яких напрямках вони працюють.

Щодо культурного аспекту, то тут я була просто вражена: 13 країн, різні традиції, їжа, пісні, танці… Закохалась в Грузію, її мову та традиції. Точно продовжуватиму вивчати цю країну і колись обов’язково повернусь. Щодо учасників, з якими я працювала і відпочивала, в мене просто немає слів. Кращої, добрішої, веселішої групи я не зустрічала. Ми дійсно були особливими… Я не хотіла втрачати жодної секунди того прекрасного часу спілкування з представниками інших країн. Всі один одного підтримували, допомагали без вагань. Ми створили власну групу у фейсбуці, власний сайт аби продовжувати спілкування та обмін інформацією.

Хочу подякувати Денису Натопті, який їздив зі мною, за підтримку та допомогу. Ти молодець! Дякую Дмитру Самарському та всім співробітникам нашого фонду, хто брав участь у підготовці та відправленні наших студентів до Грузії, за таку можливість та за честь надану мені представляти «Приятелі Дітей» та Україну. Це найкращий мій досвід за все життя 

 

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей