"Стипендіат" - літні стажування

ПРОГРАМА "СТИПЕНДІАТ"
ПРОЕКТ "СТАЖУВАННЯ"

Проект «Стажування стипендіатів» здійснюється у період літніх канікул 2015 року.

Минулого року нам вдалося залучити двох стажерів до двох різних компанії. 
У поточному році вже вісім стипендіатів розпочали, проходять або ще будуть проходити стажування у різних компаніях м. Києва.

Зокрема, троє студентів стажуються на базі страхової компанії «АЕГОН». Троє студентів пройшли стажування або будуть стажуватися у компанії ‘EY’. Ще один студент завершив стажування у компанії «Економіка Communication Hub». Один студент проходитиме стажування у видавництві «Едіпрес».

Ми дякуємо компанії EY, яка стала натхненником такого своєчасного проекту, а також компаніям «АEГОН», видавництву «Едіпрес» та компанїї «Економіка Communication Hub» за співпрацю та допомогу студентам-сиротам на шляху до їх професійного становлення.

 

Вікторія Кащей - стажування в компанії EY:

Стажування в EY було дуже насиченим! Крім роботи у відділі, проходили різноманітні тренінги та заняття. Дякуючи досвідченим спеціалістам я покращила знання з англійської мови, MS Word, Excel та Power Point! А також було багато цікавих та корисних тренінгів, які допомогли краще орієнтуватися в питаннях, які навчили вирішувати свої проблеми швидко та розумно! Робота у відділі навчила мене працювати у колективі, моя наставниця, Анна, допомогла правильно користуватися з офісною технікою та постійно пояснювала та люб’язно відповідала на питання, які мене зацікавлювали. Тренінги проходили в атмосфері того міста, іменем якого названі кабінети, де ми перебували: Львів, Токіо, Лондон. Такого я ще ніколи не бачила і не чула! Потрібно дати медаль тій креативній людині, яка придумала назвати так кабінети, замість нудних цифр! Це реально круто! На тренінгах було багато корисної та нової для мене інформації, отож не було нудно. Всі викладачі віддавалися на повну (ех….якби ж в університеті такі круті викладачі були!). Я охоче приймала участь у дискусіях та різних обговореннях. На заняттях розповідали та показували «ази». Я багато працюю з MS Word та Power Point, але все-таки викладачі зуміли розповісти те, про що я навіть не чула. Про MS Excel взагалі мовчу, там я для себе взагалі «відкрила Америку через кватирку»)

Хочу подякувати пані Наталії Теленковій за гарну програму, яку вона для нас придумала, та її колегам, які знайшли час у своєму робочому графіку для того, щоб передати свої вміння!

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей