Семінар стипендіатів в місті Києві на тему «Повір у себе!».

Семінар стипендіатів в місті Києві на тему «Повір у себе!».

НОВИНИ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ "СТИПЕНДІАТ"

Другий весняний семінар стипендіатів

22-23 квітня 2017 року відбувся другий семінар стипендіатів в місті Києві. Семінар мав тему, аналогічну попередньому, - «Повір у себе!». Семінар відвідали 22 стипендіати програми.

Даний семінар відрізнявся від усіх попередніх тим, що тренінги і семінари проходили лише першого дня (в суботу). У неділю ми взяли участь у «WOW Kids Forum» Благодійного фонду «Благомай» на базі Національного Авіаційного Університету.

Субота, 22 квітня, розпочалася з новин фонду, знайомства учасників семінару та ігор на побудову команди. Після цього блоку бесіду зі студентами провела  пані Єлізавета Максимець, спеціаліст із набору персоналу  та розвитку бренда компанії «EY». Вона розповіла про правила грамотного складання резюме для пошуку роботи, основні помилки, яких припускаються пошукачі при складанні резюме чи проходженні співбесіди. Пані Єлизавета також пообіцяла попрацювати з тими резюме, які надіслали студенти та покращити їх. Крім того, вона розповіла про можливості літнього стажування для студентів у компанії «EY». 

Наступне заняття провів пан Андрій Лі, давній приятель фонду, психолог, фотограф, а також сертифікований лайф і організаційний коуч. Його заняття носило назву «Життєвий баланс та стрес-коупінг», під час цього заняття студенти спробували намалювати власну модель «стрес-коупінгу» та попрацювати над нею.

На відео зв’язок зі студентами знову вийшла випускниця програми «Стипендіат», Гаврилюк Сніжана, яка проживає в м. Торонто і де працює ріелтером. Вона розповіла про себе та свою участь у проектах фонду, а також дала студентам цінні рекомендації щодо подальшого майбутнього самостійного життя. Студенти із захопленням та здивуванням сприйняли особисту історію Сніжани та ставили їй питання, які їх хвилювали найбільше.

Під час цього семінару, ми також вирішили надати можливість ініціативним студентам провести власне заняття за темою семінару. Таке бажання ще узимку висловила стипендіатка фонду Марія Литвинова. Вона провела бесіду зі студентами, запропонувала кілька цікавих вправ. Студенти також отримали важливу інформацію щодо ВІЛ-інфекції та СНІДу, а також відбулася палка дискусія щодо необхідності толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей.

 

Вечір суботи студенти присвятили настільним розвиваючим іграм.

У неділю уся група студентів була на  «WOW Kids Forum», де взяли участь у пленарній частині та роботі у секціях. Крім нашої групи, у заході взяло участь близько 700 дітей та молоді зі шкіл-інтернатів та закладів соціальної опіки. Проблематика, яку піднімали спікери форуму, була актуальною та дуже співзвучною з темою нашого семінару.

 

Ми щиро дякуємо нашим спонсорам, які підтримали проведення семінару для стипендіатів. Це благодійна організація UCARE, компанія EY, компанія «Владіком», благодійний фонд «Благомай» та компанія "Кока-Кола Беверіджис Україна Лтд".

 

Фото

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей