СЕМІНАР СТИПЕНДІАТІВ ВІДБУДЕТЬСЯ 02-03 БЕРЕЗНЯ 2013 РОКУ

Перший у цьому році семінар-збір учасників освітнього проекту відбудеться на самому початку весни 02-03 березня 2013 року. Знову, як і минулого разу, семінар відбудеться на базі оздоровчого центру «Пролісок» (смт. Козин, Київська обл.).

 

Семінар-збір має загальну мету ознайомити учасників освітнього проекту з новинами фонду та можливостями участі у наших проектах. Цього разу семінар відвідає багато нових учасників освітньої програми, які лише у поточному навчальному році стали стипендіатами фонду завдяки проведеному у листопаді 2012 року Благодійного концерту Дмитра  Суховієнка, а також завдяки постійним спонсорам нашого фонду. Нам буде цікаво особисто познайомитися з новими учасниками програми та побачитися у черговий раз зі студентами, які не перший рік є учасниками проекту.

 

За програмою зустрічі будуть проведені тренінги від працівників компанії „Ернст енд Янг” на тему складання резюме, а також на тему загального етикету і правил поведінки. Культурна програма передбачає відвідання балетної вистави «Дон Кіхот» у Національному театрі опери та балету України ім. Т.Г. Шевченка.

 

На 03 березня 2013 року заплановані цікаві зустрічі. Зокрема, запрошені випускники освітнього проекту, які розкажуть про власний досвід вирішення житлового питання, їх історії на цю тему прокоментує юрист, який спеціально запрошений для надання юридичної консультації стипендіатам. Цього дня ми очікуємо спонсорів програми «Стипендіат», які поспілкуються зі студентами. Важливою частиною програми буде заняття учасників з психологом Вікторією Гончаровою.

 

Студенти, які візьмуть участь у семінарі, отримають подарунки від наших багаторічних спонсорів компанії «Владіком» та компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна».

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей