”Приятелі дітей” починають період літніх таборових програм для дітей-сиріт

”Приятелі дітей” починають період літніх таборових програм для дітей-сиріт

Одним з напрямків діяльності Благодійного фонду «Товариство ”Приятелі дітей”» є проведення таборових програм для дітей-сиріт, які виховуються у школах-інтернатах та дитячих будинках. Цього року ми плануємо проведення двох таких програм.

Перша відбудеться на базі ДП «УДЦ ”Молода гвардія”» з 1 по 21 червня цього року під час цільової соціальної зміни. Під час зміни у таборі будуть відпочивати близько 1100 дітей різних соціальних категорій, 270 з яких складають діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти з малозабезпечених дітей з інтернатних закладів України. Ми будемо сприяти проведенню даної зміни і запланували проведення з дітьми майстер-класів, концертів та станційних ігор. Зокрема це будуть цікаві заняття з ландшафтного дизайну, під час якої діти разом зі студентами-волонтерами будуть створювати затишне та гарне місце власного загону. Крім того буде працювати мультиплікаційна майстерня, де кожний зможе спробувати створити невеликий мультфільм. Ми плануємо проведення станційних ігор на тему «Країни-гості Євро 2012», яка буде стосуватися культури тих країн, які приїхали до України для участі у футбольному змаганні.

Інший дитячий табір відбудеться в період з 16 липня по 3 серпня у м. Косів Івано-Франківської області. Табір ”Приятелі дітей” на базі дитячого санаторію «Карпатські зорі» відбудеться вже вдруге, а загалом він стане 17-им літнім табором проведеним у Карпатах для дітей-сиріт.Звертаємося до всіх небайдужих людей — підтримайте таборові програми ”Приятелів дітей”.

Зокрема спеціально до періоду літного відпочинку дітей ми оголосили акцію зі збору фототехніки, яка по завершенню табору буде подарована дітям. Також ви можете допомогти, якщо запропонуєте цікаві та корисні призи дітям, які будуть брати найактивнішу участь у конкурсах, іграх, вікторинах та змаганнях, які відбудуться під час таборових програм.

Фото

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей