Презентація всеукраїнського благодійного проекту «З книгою — до дітей!»

12 лютого 2009 р. о 12.00 відбулась презентація Всеукраїнського благодійного проекту «З книгою — до дітей!». Презентація проходила в приміщенні Харківського Обласного Палацу дитячої та юнацької творчості.

В презентації проекту взяли участь:

 • Марина Криса, президент Благодійного фонду «Товариство ”Приятелі дітей”»;
 • Тетяна Шахнік,директор видавництва «Грані-Т»;
 • Тарас Яценко, голова МХО «Витанія», координатор проекту «З книгою — до дітей!»;
 • Олена Байназарова, начальник відділу експертизи та прогнозування розвитку освіти;
 • Дарина Цупко, представник громадської організації «Думка», координатор проекту в Харківській області,
 • Едуард «Діля» Притула, фронт-мен гурту «НеДіля»;
 • директори та представники п’яти шкіл-інтернатів та дитячих будинків, що беруть участь у проекті, та Харківської міської громадської організації інвалідів «Креавіта».

Учасників презентації привітали музичним виступом вихованці Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості. Особливим музичним подарунком для всіх присутніх став виступ Едуарда «Ділі».

Перед початком презентації діти з Люботинського та Кочетоцького шкіл-інтернатів, присутні на події, ознайомились з книжками видавництва «Грані-Т» та «Преса України», які за проектом передаються до бібліотеки кожної дитячої установи, що є учасником проекту, а також до бібліотеки Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості. Книжки для закладів Харківської області придбані завдяки спонсорській підтримці ТОВ «Промринок 7 км» (Одеська область).

Крім книжок та журналів «Малятко», «Яблунька», «Барвінок», «Ангелятко», які дітям були передані в користування за благодійним проектом «З книгою — до дітей!»,всі діти отримали шоколад «Корона» від компанії «Крафт Фудз Україна», а діти з громадської організації «Креавіта» ще й 5 інвалідних візків від благодійного фонду «Вілчеар Фаундейшн», США.

Після презентації проекту співорганізатори відвідали Люботинську школу-інтернат з метою передачі книжок безпосередньо дітям та проведення бесіди.

На Харківщині розпочався перший етап Всеукраїнського благодійного проекту «З книгою — до дітей!». В межах благодійного проекту поповнення бібліотечних фондів отримають Ізюмський дитячий будинок змішаного типу, Краснокутський дитячий дошкільний будинок для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків, Лозівська школа-інтернат для дітей, які потребують соціальної допомоги, школа-інтернат для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в с. Кочеток, загальноосвітня школа–інтернат у м. Люботин, міська громадська організація інвалідів «Креавіта» у м. Харків. 

Вихованці цих дитячих установ отримали близько 720 книг (сучасної художньої дитячої літератури) видавництва «Грані-Т», а також журнали для дітей «Барвінок», «Ангелятко» та «Ангеляткова наука». Відтак волонтери проекту «З книгою — до дітей!» у Харківській області впродовж кількох тижнів відвідуватимуть дитячі установи та читатимуть подаровані книжки з дітьми. Згодом діти визначать улюблені книги, а їх автори разом із знаменитостями з сфери культури, спорту чи шоу-бізнесу приїдуть на зустріч з дітками.     

Всеукраїнський благодійний проект «З книгою — до дітей!» стартував 30 вересня 2008 року. Його організаторами є Міжнародний благодійний Фонд «Україна 3000», Видавництво «Грані-Т», Благодійний фонд «Товариство ”Приятелі дітей”» та Молодіжна християнська організація «Витанія». 

За два місяці благодійні заходи в межах проекту вже відбулися у Тернопільській (передано 350 книг), Херсонській (997 книг), Івано-Франківській (700), Львівській (500 книг) та Сумській областях (750 книг). 

Партнери проекту

 • Східно-Європейський банк,
 • ТОВ «Промринок 7-й кілометр» (Одеська обл.),
 • Західна нафтогазова компанія;
 • журнали «Барвінок», «Ангелятко», «Ангеляткова наука»,
 • Національна скаутська організація України «Пласт». 

Інформаційні партнери

 • Перший телеканал — генеральний медіа-партнер;
 • Журнал «Український тиждень» — ексклюзивний медіа-партнер;
 • Телеканал «1+1»;
 • Національна радіокомпанія України;
 • Інтернет-видання «ZAXID.NET»;
 • газети «День», «Україна молода».
Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей