ПРОЕКТ МІЖНАРОДНИХ МОЛОДІЖНИХ ЗУСТРІЧЕЙ

ПРОЕКТ МІЖНАРОДНИХ МОЛОДІЖНИХ ЗУСТРІЧЕЙ

ПРОЕКТ МІЖНАРОДНИХ МОЛОДІЖНИХ ЗУСТРІЧЕЙ

«По медіа-навики до Фінляндії»

Двоє випускників програми «Стипендіат» взяли участь у міжнародному молодіжному тренінгу «Zooming to the Youth», який відбувся 2 - 9 серпня 2015 року в молодіжному центрі «Мецекартано», що поблизу міста Раутаваара, Фінляндія. Надія Міщенко та Олена Качур увійшли до молодіжної групи, яка представляла Україну.

Даний тренінг зібрав разом молодіжних лідерів та працівників з Білорусі, Греції, України та Фінляндії і був спрямований на те, що б навчити їх використовувати навики фотографування та виготовлення фільмів як інструмент у роботі з дітьми та молодю.

Тиждень пролетів непомітно. Під час тренінгу учасники виготовили чотири однохвилинних відоролика, навчилися записувати аудіо доріжки та передачі, попрактикувалися у фотографуванні з усіма правилами композиції та експозиції. Вашій увазі пропонується переглянути результати відеомайстерні за наступними посиланнями:
Наш фонд свідомо продовжує залучати випускників програми «Стипендіат» до тагого роду освітніх заходів. Ми намагаємося не губити зв’язок з колишніми учасниками проекту та пропонувати їм різноманітні можливості для особистісного розвитку. Приємно, що і вони часто відповідають взаємністю і всіляко підтримують діяльність фонду.

 
Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей