ПРОЕКТ "БАРВИ КРАСИ" В ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ, ХАРКОВІ, ДОНЕЦЬКУ

Наприкінці березня 2013 рокувідбулись перші заходи пізнавально-освітнього проекту "Барви краси", в ході якого українські діти-сироти дізнаються про щоденний гігієнічний догляд за тілом та інші аспекти догляду за собою. Проект реалізується компанією Oriflame-Україна та благодійним фондом «Приятелі дітей».

 

Вже близько 200 вихованців дитячих будинків Дніпропетровська, Харкова та Донецька мали зустріч з бьюті-експертами Oriflame. Діти дізнались багато цікавого з історії гігієни, про особливості та правила грамотного та раціонального користування косметичними засобами і про багато інших цікавинок та секретів краси. Знаючи потреби сучасних хлопців та дівчат, експерти Oriflame надали дітям поради про те, як виглядати охайними та доглянутими і зберігати здоров’я.

 

Лекції і майстер-класи відбулися в регіональних сервісних центрах Oriflame та продемонстрували великий інтерес з боку дітей до предмету бесіди. Такі бесіди висококваліфікованих спеціалістів з дітьми були не лише живими та захоплюючими, але й дозволили передати їм практичні знання, що можуть знадобитись дітям у житті.

 

У кінці занять діти отримали корисні сувеніри:  екосумки, кепки та чашки від Oriflame. Наступні заходи першої частини проекту відбудуться найближчим часом в Одесі, Львові, Сімферополі. Після завершення всіх циклів лекцій, серед яких - "компьютерна грамотність", англійська мова та інші, діти запрошуються до Києва на фінальну зустріч в рамках цього проекту, де на них очікує цікава різноманітна культурна програма.

 

Прес-служба компанії Oriflame-Україна

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей