ОСВІТНЯ ПРОГРАМА "СТИПЕНДІАТ"

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

Семінар стипендіатів «Повір у себе»

8-9 квітня 2017 року стипендіати знову зустрілися в місті Києві. Відбувся семінар на тему «Повір у себе!», який відвідав 21 стипендіат та 4 випускники програми.

Даний семінар став унікальний тим, що нам вдалося запросити до участі в ньому відразу дві особливі подружні пари: родини, які утворили випускники нашої програми «Стипендіат». Це були Роман і Марія Стародуб та Микола і Галина Теровець. Марія з Романом провели групове заняття в суботу, а Микола з Галиною - в неділю. Метою обох виступів була мотивація стипендіатів до позитивних змін у своєму житті та планування майбутнього.

Усі учасники семінару із задоволенням відвідали Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» та взяли участь у щорічному фестивалі «Новий Арсенал Ідей», де мали можливість попрацювати в різноманітних творчих майстернях. Після цього група стипендіатів відвідали виставку Декоративних Великодніх Писанок на Софійській площі в м. Києві. Виставка вразила всіх своїм масштабом та красою.

Вечір суботи студенти присвятили настільним розвиваючим іграм. А о 21:30 на стипендіатів очікував сюрприз:  на відеозв’язок зі студентами вийшла випускниця програми «Стипендіат» Сніжана Гаврилюк, яка проживає в м. Торонто та працює ріелтером. Вона розповіла про себе та свою участь у проектах фонду, а також надала студентам цінні рекомендації щодо подальшого майбутнього самостійного життя.

9 квітня зі стипендіатами зустрілась пані Єлізавета Максимець, спеціаліст із набору персоналу  та розвитку бренда компанії «EY». Вона розповіла про правила грамотного складання резюме для пошуку роботи, основні помилки, яких припускаються пошукачі при складані резюме чи проходженні співбесіди.

 

Стипендіат фонд Світлана Лук’янчик виступила перед стипендіатами з повідомленням про ВІЛ-інфекцію та СНІД, а також шляхи уникнення ризику щодо інфікування.


Ми щиро дякуємо нашим спонсорам, які підтримали проведення семінару для стипендіатів. Це благодійна організація UCARE, компанія EY, компанія «Владіком», Київський міський центр здоров’я та компанія "Кока-Кола Беверіджис Україна Лтд".

 

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей