ОСВІТНЬО-ПІЗНАВАЛЬНИЙ ПРОЕКТ „БАРВИ КРАСИ”

ОСВІТНЬО-ПІЗНАВАЛЬНИЙ ПРОЕКТ „БАРВИ КРАСИ”

З лютого 2013 року по травень 2013 року  у Львівській, Одеській, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській областях та АР Крим відбувається спільний освітньо-пізнавальний проект Благодійного фонду „Приятелі дітей” та компанії «Оріфлейм Косметікс Україна»

 

Проект охоплює дітей у віці від 14 років до 17 років, вихованців 8-11 класів ряда шкіл-інтернатів України.Загалом до участі у проекті планується залучити 300 вихованців шкіл-інтернатів.

 

Сьогодні діяльність фонду спрямовується на різні аспекти життя дітей-сиріт, що виховуються в дитячих інтернатних закладах. Першочергове завдання сьогодні – виховання у дітей-сиріт довіри до суспільства та відчуття себе повноправними громадянами своєї країни, розуміння своїх прав та обов’язків, надання підтримки дітям під час їх перебування у дитячих установах та після виходу з них.   

 

В рамках цього проекту благодійний фонд „Приятелі дітей” та компанія „Оріфлейм” ставлять завдання поширення знань та культури в області етики, гігієни, екології серед молоді зазначеної категорії, а саме:  

- Навчати культурі користування різноманітними косметичними засобами догляду за обличчям, тілом, руками, ногами та волоссям

- Дати базові знання з екологічного способу життя: правильне харчування, принципи екологічного образу життя

- Навчати культурі поведінки в суспільстві, готувати дітей-сиріт до виходу зі шкіл-інтернатів у сучасний „дорослий світ”: етика і культура поведінки в суспільстві

- Дати практичні поради з англійської мови, щодо правил користування інтернетом та способів пошуку потрібної інформації  

- Інформувати випускників про тренінги, безкоштовні навчальні програми та бізнес можливості у співпраці з компанією „Оріфлейм”

 

Проект стартує 27 лютого 2013 року у місті Донецьку.

 

 

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей