Наметовий табір «Козацькими шляхами 2017»

Наметовий табір «Козацькими шляхами 2017»

05 - 09 травня 2017 року
Гаслом наметового табору «Козацькими шляхами 2017» стало три слова: «Мрій! Твори! Надихай!». Саме ці три слова характеризували три напрямки активностей, якими займалися діти та молодь протягом п’яти днів.
Завдяки благодійному внеску представництва компанії LVMH в Україні, а також організаторам заходу, молодіжна команда Благодійного фонду «Приятелі дітей», вчергове взяла участь у зборі-поході «Козацькими шляхами», який, традиційно, відбувався у Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області та зібрав разом близько 700 учасників з числа скаутів та волонтерів.
Дякуємо представництву компанії LVMH в Україні за те, що вони вже другий рік поспіль підтримують участь групи та ідею неформальної освіти молоді в умовах наметового табору. 
Дякуємо також багаторічним організаторам збору-походу, Національній організації скаутів України та Київському міському центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді за запрошення та їх професійну роботу.
Цього року, команда стипендіатів Благодійного фонду організовувала проведення English Speaking Club та майстер-клас з гри у фрізбі (літаючі тарілки). 
Збір-похід «Козацькими шляхами» - це унікальне місце, де Природа виступає вихователем, гартує тіло і розум, повертає молодь з віртуального та інформаційного світу, дає відчути красу і силу природи.
Нам приємно, що цього року двоє учасників програми «Стипендіат», Коваль Павло та Ситнікова Олександра, отримали почесні відзнаки «Зубр Козацьких шляхів» та пам’ятний знак, що засвідчує їх участь у зборі поході протягом 5-ти років. Крім того, Коваль Павло сам виконував роль керівника дитячої групи. Він привіз на збір-похід окремий загін вихованців Благодійного фонду «Карітас Київ», який складався з 10 дітей. Ми пишаємося випускниками програми «Стипендіат» та цінуємо їх вірність принципам роботи фонду.

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей