НОВИНИ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ "СТИПЕНДІАТ"

НОВИНИ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

Святкова зустріч випускників

2-3 липня 2016 року відбулася зустріч випускників освітньої програми Благодійного фонду «Приятелі дітей». 
Цього разу у зустрічі випускників взяли участь 15 стипендіатів з різних міст України. Учасники семінару поїхали до м. Біла Церква, де відбулася зустріч з юристом Олександром Чорним та випускницею програми «Стипендіат» Субещанською Ольгою, яка також є юристом та обізнана з особливостями захисту прав під час працевлаштування.

Після жвавої дискусії з юристами учасники зустрічі вирушили до дендрологічного парку «Олександрія», де провели три години, блукаючи прохолодними стежками поміж озер та історичних архітектурних об’єктів. День завершився святковою вечерею та спільною грою у гру «мафія».

Наступного дня, 3 липня, ми залишили Білу Церкву та вирушили до офісу компанії «EY», де обговорили результати програми для кожного випускника, а також виділили корисні сторони та виклики програми «Стипендіат». З вітальним словом до випускників звернулася пані Наталія Теленкова, яка протягом багатьох років опікується програмою «Стипендіат» від імені компанії «EY». На завершення урочистої частини, кожен випускник отримав диплом та пам’ятний срібний знак з рук президента фонду пані Марини Криси.

Завершилася зустріч випускників екскурсією по Дніпру «Панорама Києва».

Ми вдячні всім спонсорам програми за сприяння у проведенні цієї зустрічі, зокрема, компанії «EY» за особисту участь її представника у зустрічі та за надане приміщення. Також ми вдячні всім випускникам, які взяли участь у зустрічі.

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей