НАБЛИЖАЄТЬСЯ ДО ЗАВЕРШЕННЯ ПРОЕКТ«СТУДЕНТИ – ДІТЯМ 2012-2013»

НАБЛИЖАЄТЬСЯ ДО ЗАВЕРШЕННЯ ПРОЕКТ«СТУДЕНТИ – ДІТЯМ 2012-2013»

Благодійна організація «UCARE» – Приятелі дітей”, США, та Комітет з питань корпоративної відповідальності компанії «Ернст енд Янг» - це саме ті організації, які вже пятий рік поспіль є надійними партнерами та спонсорами проекту «Студенти - дітям». Ми дуже вдячні їм за підтримку, довіру та можливість організовувати зустрічі старшокласників та випускників шкіл-інтернатів, під час яких відбувається такий важливий діалог та обмін досвідом за методом «рівний - рівному».

 

У поточному навчальному році вже відбулося37 занять у 11 школах-інтернатах, які знаходяться в 8 різних областях України. Проведення занять забезпечують23 стипендіати та два випускники освітньої програми фонду, кожний з них провів принаймні один тренінг зі школярами.

 

Взагалом з 2008 року вже було проведено 209 групових занять на різні актуальні теми, участь у цих заняттях взяли 1211 учнів старших класів, які виховуються в школах-інтернатах. До проведення занять з того часу вже залучено 57 молодих людей, які є учасниками освітньої програми фонду.

 

Крім того, цього року ми плануємо у рамках проекту організувати участь групи стипендіатів, які проводили заняття за проектом «Студенти - дітям», у щорічному наметовому молодіжно-юнацькому зборі «Козацькими шляхами» під гаслом «Ми творимо щастя своїми руками!», який  відбудеться  з 8 по 12 травня 2013 року біля с. Виграїв, Корсунь-Шевченківського району Черкаської області. Сподіваємося таким чином згуртувати студентів та залучити їх до участі в тренінгах та семінарах, які будуть організовані під час збору.

 

Ми дякуємо студентам за їх активну участь у реалізації проекту,  адміністрації навчальних закладів за співпрацю, а спонсорам за благородність та підтримку!

 

Координатор проекту «Студенти - дітям»

Дмитро Самарський.

 

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей