Молодіжний обмін за тематикою «Європейські цінності, права та обов’язки”

Молодіжний обмін за тематикою «Європейські цінності, права та обов’язки”

06 – 13 липня 2013 року

Молодіжний обмін за тематикою «Європейські цінності, права та обов’язки”

Програма «Молодь в дії»  (Youth in Action) реалізується за підтримки Європейської комісії

Місце проведення: місто Кобулеті, Західна Грузія

Учасники: молодіжні групи з Азербайджану, Грузії, Данії, Іспанії, України

Українська команда складалась з 4 учасників студентів-стипендіатів фонду «Приятелі дітей» Катерини Міщенко, Олександри Ситнікової, Марії Горін, Олександра Чекалюка, та лідера групи – Інни Тальянц

 

Відгуки учасників.

Катя Міщенко:

Дякую за запрошення до Грузії. Незважаючи на те, що я вдруге була в цій країні, я була дуже вражена. Дуже цікава і актуальна тема обміну, цікаво було почути думку щодо Європейського союзу представників з інших країн. Були нові, цікаві знайомства. Також були цікаві майстерні . Після цього обміну я відчуваю, щомоя англійська мова покращилась.

Всі сім днів були різноманітні,  несхожі  один на другий, кожний день щось нове. Мені дуже сподобались і запамятались вечори Азербайджану та Іспанії, я дізналась багото цікавого і нового. Ми всі повчились нових національних танцювальних рухів.

Найбільше мені сподобалась подорож до Батумі. Це дуже гарне місто, зокрема,  дуже сильно мене вразило шоу в Дельфінарії! Також мене дуже вразила подорож в Кутаїсі, там найбільше мене вразила екскурсія в печери. Це було дивовижно та незабутньо!

Грузія вразила мене своєю красою та гостинністю. Молодіжний обмін вразив насиченою, змістовною та цікавою програмою та новими знайомствами. 

 

Олександра Ситнікова:

Я вражена поїздкою у Грузію! Дуже добре, що ці поїздки для нас повчальними. На обмінах  багато дізнаєшся про звичаї,традиції, а також проблеми інших народів світу! Завдяки таким обмінам є можливістьособистого розвитку! Я б хотіла, щоб на тому наші поїздки не зупинялися.Також завдяки цим обмінам інші країни дізнаються про нашу країну і поважають наш народ! Дякую за таку унікальну можливість змістовного спілкування та неформального навчання!

 

Марія Горін:

Мене звати Марія. Я з України. На такому проекті міжнародного обміну я побувала вперше, і він мені дуже сподобався. Боялася, що, не знаючи англійської мови, мені буде важко, але все пройшло не так страшно, як уявляла. Мені допомагали керівники груп і учасники проекту. Завдяки обміну, я почала вивчати англійську мову, щоб наступного разу, коли ще раз попаду на такий проект, більше спілкуватись з учасниками.  Дуже Вам вдячна за можливість брати участь у такому проекті.

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей