Міжнародний тренінг "Молодь будує мир"

Міжнародний тренінг

УЧАСТЬ СТИПЕНДІАТІВ ФОНДУ У МІЖНАРОДНИХ ЗАХОДАХ

Молодь будує Мир разом.

Стипендіат фонду, Сулейманов Михайло, бере участь у міжнародному тренінгу «Молодь будує мир», який відбувається у м. Кобулеті, Грузія. Разом з 28 іншими учасниками з 12 країн, він вивчає тему Миру. Ми сподіваємося, що зможемо використати ті знання та навички, які здобуде Михайло під час цього тренінгу, для зміцнення дружби, взаємного розуміння та співпраці між молоддю України та представниками інших культур та народів.

 

Відгук Михайла Сулейманова про участь у міжнародному тренінгу в Грузії.

«Я хочу поділитися з Вами своїми враженнями від участі у тренінгу на тему "Молодь будує мир", який відбувся з 20 по 28 червня в Грузії у місті Кобулеті. Тренінг відбувся за ініціативи Грузинсько-Словацької спільноти у рамках програми Європейської комісії «Erasmus+».

Було цікаво працювати разом з іншими 27 учасниками з 13 країн. Завдяки досвідченим тренерам Георгію Какулії з Грузії та Себастіану Швейцеру з Німеччини, учасники вчилися у неформальній атмосфері дружби та порозуміння. Кожного дня ми інтенсивно працювали над темою тренінгу. Ми використовували різні форми роботи: обговорення, вправи, фільми та дискусії. Тому процес був дуже цікавим та продуктивним. Головною темою було "примирення" та "шляхи розв'язання конфліктів". Також їздили до міста Зугдіді (місто біля кордону з Абхазією), щоб зустрітися з місцевою організацією "ATINATI", де дізналися про місцевий досвід вирішення конфлікту.

Загалом, була дружня атмосфера протягом всього проекту. Досить швидко ми стали справжньою командою! В кінці проекту кожен учасник отримав сертифікат , який підтверджує отриманні нами знання та навички.

Дякую організаторам цього проекту. І, особливо, фонду «Приятелі дітей» та його спонсорам, за те, що стипендіати мають таку можливість міжнародної співпраці. Це для нас важливо!

Михайло Сулейманов, стипендіат фонду.»

 

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей