Літній табір "Гартуємось в Карпатах"

Літній табір

ЛІТНІЙ ТАБІР "ГАРТУЄМОСЬ В КАРПАТАХ"

13 липня 2015 року стартувала програма літнього табору «Гартуємось в Карпатах» (Ворохта) Благодійного фонду «Приятелі дітей». Цього року табір гостинно приймає готельний комплекс «Десятка» (Особливо подяка власнику готелю за мужність). Старт був трохи дощовий, трохи сонячний – все, як має бути в Карпатах.

Ми впевнені, що табір допоможе дітям з Балтської школи-інтернату, Білгород-Дністровського дитячого будинку та дітям, що знаходяться під опікою Тростянецької служби у справах дітей, відпочити, загартуватись фізично та духовно. 
З першого дня на таборі панує атмосфера товариства, ентузіазму, співпраці, творчості та повного взаєморозуміння між учасниками табору та волонтерами.

Окрема розмова про волонтерів. На будь-якому таборі якість реалізації програми у великій мірі залежить від готовності волонтерів віддавати себе, свої знання та душевні сили дітям, учасникам табору. На нашому таборі ми маємо саме таких волонтерів, серед яких студенти-стипендіати фонду (у недавньому минулому самі вихованці інтернатних закладів), представники багаторічного спонсора літнього табору фонду – компанії «Монделіс», представники партнерської організації UCARE, Inc. («Приятелі дітей, США»).

Плани на таборі завжди сповнені різних цікавинок: перебування декілька днів на Курені Довбуша (П’ятихатки) в гостях у козаків, участь у суперсучасних team-building іграх, вивчення традиційних та сучасних мистецтв (писанка, квілінг, флористика), набуття практичних навичок на майстерні з надання першої медичної допомоги, дивовижне відкриття незвичайного в звичайному (дещо нове про ґудзики), тощо. І, звичайно, спортивні заняття і багато часу на чистому повітрі Карпатських гір.

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей