Криворізька школа-інтернат №9 - заняття "Студенти-дітям" в цьому році завершені

Криворізька школа-інтернат №9 - заняття

В’ячеслав Повша – нинішній волонтер фонду «Приятелі дітей», активний учасник проекту «Студенти-дітям», проекту «Літній табір 2013», тощо. Він вже певний час не є студентом, але підтримує тісні зв’язки з фондом. Активний, зацікавлений, ініціативний, креативний, відповідальний, надійний.  

То ж, Слава Повша випускник Криворізької школи інтернату №9, а пізніше Криворізького технічного університету. Перше місце роботи гірничо-металургійне підприємство "АрселорМіттал Кривий Ріг" за професією інженер-конструктор з 2007 року. Саме на цьому підприємстві він ініціював та створив волонтерську організацію "Молоді волонтери АМКР". Для того, щоб вправно управляти цим об’єднанням, у 2009 році він продовжив своє навчання в Київському університеті економіки і права «КРОК» за спеціалізацією «адміністративний менеджмент». Наступним його вирішальним кроком був переїзд до Києва у 2012 році та продовження навчання у Бізнес-школі «КРОК» за спеціалізацією MBA (бізнес-психологія). Там же він  почав працювати менеджером освітніх проектів, організовуючи заняття для підприємців міста Києва.

 Стипендіатом фонду був з вересня 2006 по червень 2007 року.

 Що В’ячеслав сам розповідає про себе і фонд:

 З Благодійним фондом «Приятелі дітей» я познайомився ще, коли навчався у Криворізькій школі-інтернаті №9. Від них я дізнався, що таке волонтерство та як можна бути корисною людиною, не зважаючи ні на що. Дуже добре пам’ятаю, як «Приятелі дітей» простягнули мені свою руку допомоги, коли я того дуже потребував у свої студентські роки, а саме прийняли до сім’ї «Стипендіатів». Після закінчення вузу я вже не був учасником програми «Стипендіат», але з фондом продовжую підтримувати тісні зв’язки. Так я став волонтером «Приятелів дітей»! Саме з 2010 року керівництво фонду запропонувало мені стати тренером у просвітницькому проекті «Студенти-дітям». На початку кожного навчального року я приступав до реалізації проекту. П’ять занять, п’ять найважливіших тем для майбутніх випускників шкіл-інтернатів, які повністю змінюють  уявлення учнів випускних класів про те, що очікує їх поза стінами цього закладу: починаючи з того, що таке система освіти України; як можна досягти власних цілей, раціонально використовуючи час та гроші; які соціальні права в них є і як знайти житло; які причини та наслідки протиправної поведінки можуть привести до найгіршого і як захистити себе від цього та інше. Майже кожний успішний випускник та стипендіат фонду, хто приєднався до команди тренерів, ділиться власним досвідом та корисною інформацією, використовуючи методику „рівний-рівному”

Для мене особисто проект «Студенти-дітям» - це, перш за все, перші кроки до подолання страху у виступах перед публікою, навчання тому, як нести повну відповідальність перед дітьми за те, що ти кажеш. Кожний раз, коли я приїжджаю з черговим тренінгом до дітей 9-11 класів, що виховуються в інтернатних закладах, я ставлю собі питання: «А навіщо це все мені потрібно?» Відповіді на подібні питання для себе я знаходжу у подальшому самостійному житті цих дітей, коли вони стають активними студентами, успішними працівниками та  люблячими батьками.

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей