Конкурс дитячої та молодіжної фантастики «У світі фентезі»

Всеукраїнський молодіжний журнал «Стіна» за підтримки Виставкової компанії «Медвін» та Благодійного фонду ”Приятелі дітей” з січня 2009 року оголосив про початок традиційного конкурсу дитячих малюнків та дитячих літературних творів у жанрі дитячої фантастики «У світі фентезі».

Підбиття підсумків і нагородження переможців конкурсу буде проходити у рамках IV Київського весняного книжкового ярмарку «Медвін» 2-5 квітня 2009 року в експоцентрі «Спортивний» Національного університету фізвиховання та спорту (Київ, вул. Фізкультури, 1, метро «Республіканський стадіон»).

Мета конкурсу

Конкурс сприяє активному залученню та наданню можливості для самореалізації широкого кола талановитих та обдарованих дітей і молоді. Конкурс формує миролюбну, дружню атмосферу, розвиває зв’язки між дітьми та педагогами, розширює регіональні та міжрегіональні творчі обміни, сприяє творчому пошуку щодо відкриття, виховання та формування поля для реалізації юних талантів, стимулювання педагогів, популяризації заняттям творчістю дітей та молоді. Конкурс, змагання є стимулом для виховання сили волі, прагнення до вдосконалення та розвитку здібностей, надає можливість визнання успіхів дітей, їх самооцінки та формування орієнтирів для розвитку. Конкурс є одним з механізмів прозорого, демократичного визначення найкращого за конкретно визначеними правилами та умовами.

Конкурс поділяється на три категорії:

  1. конкурс малюнків на наступні підтеми:
  • Чарівні історії;
  • Сторінками фантастики (ілюстрації до улюблених фантастичних книжок);
  • Підводні фантазії;
  • Мої улюблені кіногерої (ілюстрації до фантастичних кінофільмів і мультфільмів);

     2.  конкурс поезії на тему «У світі фентезі»;

     3.  конкурс фантастичних оповідань на тему «Космічні фантазії».

Партнери і спонсори конкурсу

Освітній портал

Газета «Освіта і кар’єра» видавництва «Універсаріум»

Українська компанія MOON RECORDS

Кінотеатри «Лейпциг», «Флоренція», «Ленінград», «Росія», «Тампере»

З роботами, надісланими на конкурс, ви можете ознайомитись на сайті

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей