Київські меценати зберуться 25 листопада 2012 року на Благодійному концерті піаніста Дмитра Суховієнка

Київські меценати зберуться 25 листопада 2012 року

на Благодійному концерті піаніста Дмитра Суховієнка

 

Прес-реліз

 

15 листопада 2012 року відбулась прес-конференція, присвячена проведенню Благодійного концерту відомого піаніста Дмитра Суховієнка на підтримку програми «Стипендіат» Благодійного фонду «Приятелі дітей».

Організатори концерту – Київський Сигарний Клуб та Благодійний фонд «Приятелі дітей».

Учасниками прес-конференції стали відомий київський бізнесмен і меценат, Президент Київського Сигарного Клубу Мілан Паєвич, президент Благодійного фонду «Приятелі дітей» Марина Криса, а також сам маестро Дмитро Суховієнко.

Головний наголос на прес-конференції було зроблено на актуальності та необхідності підтримки благодійниками масштабних проектів культурного формату, ціллю яких є надання благодійної підтримки. Саме як така подія був замислений концерт Дмитра Суховієнка, що наближається. Така практика благодійного залучення коштів не є новою, але приносить ні з чим незрівняне відчуття добра в серці. Як зазначив Президент Київського Сигарного Клубу Мілан Паєвич: «Це не можна порівняти ні з чим – відчуття того, що ти комусь допоміг, зробив добру справу. Кожний відвідувач і меценат з концерту зберігатиме подвійне позитивне відчуття: враження від музики у виконанні маестро Суховієнка та с чудове почуття добра, яке було примножено  світі завдяки  кожному учаснику цього концерту. Дякуємо партнерам, які підтримали нас, і особлива подяка - гран майстру своєї справи, послідовнику великого Горовіца – піаністу Дмитру Суховієнку».

Стати учасником концерту можна, зробивши благодійний внесок на підтримку програми «Стипендіат» Благодійного фонду «Приятелі дітей».  Повна сума зібраних коштів перераховується як благодійна допомога на підтримку програми «Стипендіат» фонду, в рамках якої забезпечується соціальний супровід та благодійна підтримка випускників шкіл-інтернатів, що продовжують своє навчання. Це – внесок не лише в майбутнє цих молодих людей, але й в майбутнє українського суспільства загалом.

Програма «Стипендіат» фонду «Приятелі дітей» існує 15 років завдяки українським та іноземних меценатам. Традиції меценатства в Києві мають довгу та успішну історію, що починається ще на початку минулого століття. Саме ці традиції меценацтва пропагує та розвиває Київський Сигарний Клуб. Велику справу можна зробити, лише об’єднавши свої зусилля, що й роблять благодійники заради спільної мети, як, наприклад, підтримка випускників шкіл-інтернатів, які лише вступають у доросле життя, де на них чекає багато труднощів. Допомогти їм навчитись долати такі труднощі й покликана програма «Стипендіат» фонду «Приятелі дітей».

Марина Криса, президент Благодійного фонду «Приятелі дітей», розповідає: «Сьогодні фонд «Приятелі дітей» завдяки допомозі спонсорів підтримує 108 студентів, які є учасниками програми «Стипендіат». Програма діє з 1998 року і дає дуже позитивні результати. За всі ці роки учасниками програми стали більш ніж 600 випускників шкіл-інтернатів. Ми пишаємось тим, що наші студенти відбулись як особистості та досягнули великих успіхів у житті. Це надихає нас на подальший розвиток цієї програми, яка довела свою необхідність та ефективність».

«Ми б хотіли, щоб в нашій державі не було «соціальних» сиріт, - продовжує Марина Криса. – Дивіться, багато хто з дітей, що виховуються в дитячих будинках та школах-інтернатах, мають хоча б одного з батьків, родичів, або навіть обох батьків, які з тих чи інших причин були позбавлені батьківських прав. Виходить, що діти, які мають батьків, виховуються в інтернатах або дитячих будинках, і після випуску багато хто з них залишається практично сам на сам зі своїми проблемами.  Хто допоможе, підкаже, що робити? Вирішувати проблеми вони не вміють, наприклад, як шукати житло, роботу, організовувати навчання, вирішувати побутові питання…  Питання допомоги на цьому етапі їх життя вирішується досить складно».

Головні форми підтримки студентів – соціальний супровід та благодійна допомога – дозволяють студентам цієї категорії «не губитись» у бурхливому життєвому потоці. В рамках програми «Стипендіат» для учасників проводяться зустрічі, семінари, тренінги, які є джерелом необхідних для учасників програми знань та вмінь, необхідні їм в житті та навчанні зараз і в майбутньому. Сьогодні 33 студенти з числа випускників шкіл-інтернатів подали заявки на участь в програмі, тому перед фондом стоїть нелегка задача пошуку засобів для фінансування програми, відповідно, підтримки цих студентів.

Саме з метою залучення благодійних засобів на підтримку цієї програми фонду й проводиться концерт Дмитра Суховієнка 25 листопада 2012 року.

На прес-конференції маестро поділився своїм баченням потрібності таких проектів музикантами та артистами. «У Європі дуже розповсюджена практика благодійних концертів, це приходить і в Україну, і я радий дати концерт на підтримку програми «Стипендіат» фонду «Приятелі дітей». Сподіваюсь, що ми зможемо зібрати достатньо коштів, щоб усі 33 претенденти на участь у програмі змогли стати її учасниками і в подальшому реалізовувати свої можливості та досягти успіхів»,  - зауважив піаніст Дмитро Суховієнко.

На концерті піаніст виконає цікаву програму, присвячену 280-річчю Йозефа Гайдна та 75-річчю Валентина Сільвестрова: сонати Гайдна та Бетховена, а також симфонічні етюди Шумана. На концерті відбудеться прем’ерне виконання двох невідомих до цього часу творів відомого українського композитора Валентина Сільвестрова, ноти яких в рукописі композитор особисто подарував Дмитру.  Вперше ця програма виконувалась у жовтні 2012 року на концерті в Європейському парламенті в Брюсселі.

Запрошення на концерт можна отримати в обмін на благодійний внесок на підтримку програми «Стипендіат» фонду «Приятелі дітей». Мінімальна сума внеску – 500 грн. Знаючи щедрість українських благодійників, організатори не визначають верхнє обмеження благодійного внеску.

Благодійний концерт відбудеться 25 листопада 2012 року в залі The Atrium Lounge & Pвtisserie в приміщенні Fairmont Grand Hotel Kyiv за адресою: вул. Набережно-Хрещатицька, 1А. Початок концерту в 19-00.

Спонсор концерту - Rémy Martin.

Медіа-партнери концерту – , , , .

 

Детальну інформацію можна отримати:

 

за тел. (044) 454 87 61

по e-mail:  

або на сайті helpthechildren.org.ua

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей