Бренд Huggies дарує малюкам турботу в проекті «Народжені для обійм»

Бренд Huggies дарує малюкам турботу в проекті «Народжені для обійм»

Відразу після народження малюк опиняється в незнайомому для себе середовищі. За 9 місяців він звик жити у лоні матері, тому  після появи на світ відчуває свою абсолютну незахищеність. Для того, щоб дитина з перших днів переборювала стрес і відчувала себе комфортно, дитині необхідно отримувати якомога більше обіймів. Обійми – найкращий подарунок мами для своєї дитини. Щоденний тілесний контакт допомагає дитячому організму виробляти гормон щастя окситоцин і одночасно знижує вірогідність накопичення гормону стресу - кортізолу1.

Кожного дня малюк долає масу труднощів і, звичайно, його головний помічник і опора — любляча мама. Але як бути з дітьми, позбавленими материнської любові, адже вони також потребують ласки та турботи. Дійсно, що обійми для дитини – це не примха, а життєва необхідність. Це підтверджують й фахівці: неонатологи, педіатри та дитячі неврологи погоджуються в тому, що регулярні обійми позитивно впливають на імунітет, що формується2.

Враховуючи роль обіймів в житті кожної дитини, бренд Huggies спільно з фондом «Товариство «Приятелі дітей» розпочав проект , мета якого нагадати суспільству про важливість дотиків і допомогти дітям з будинків дитини з усієї України.

 Щоб долучитись до ініціативи, достатньо зайти на спеціально створену платформу . Тут можна дізнатись багато важливого про обійми, а, крім того, зробити малюків більш щасливими.

Взяти участь в проекті просто:

-          На сайті проекту кожна мама обов’язково відкриє для себе щось нове. Бренд підготував інформацію про вплив на зріст, вагу та загальний розвиток дітей: це й відео звернення експертів, і бібліотека знань, і «пам’ятка обійм» з порадами про те, як краще обіймати дитину.

-          Розповісти про проект «Народжені для обійм» в соціальних мережах Facebook, «ВКонтакте» або Instagram. За кожну публікацію (фото, відео, текст) с хештегом #bornforhugs Huggies в якості підтримки доставляє 1 підгузок в українські будинки дитини — кожна публікація у підтримку проекту поповнює запаси підгузків на 1 одиницю.

-          Робіть пожертви на користь будинків дитини по всій країні. Завдяки платіжній системі Portmone.com на сайті кожний бажаючий може зробити благодійний внесок і допомогти вирішити важливі для дітей проблеми. На рахунок фонду «Товариство «Приятелі дітей» можна переказати будь-яку суму, а всі отримані кошти будуть витрачені на закупку необхідного: ліжок, одягу, розвиваючих іграшок та інших  потрібних речей, перелік яких фонд узгоджує з кожним з дитячих закладів заздалегідь.

-          Бренд Huggies вдячний учасникам проекту, а тому підготував для них спеціальний набір «Обійм», куди входять пам’ятка про те, як обіймати дитину, і браслет, який завжди нагадує мамі про важливість теплих дотиків.

 Бренд Huggies також звернувся до експертів, які кожного дня турбуються про малюків, позбавлених материнського піклування. 26 травня 2016 року в рамках проекту «Народжені для обійм» в Києві пройшла конференція, присвячена ролі обійм у формуванні особистості дитини. Співробітники будинків дитини України разом з міжнародними експертами обговорили важливість тактильного контакту в житті дітей до 4 років.

 Головним експертом конференції виступила Сіван Альмоз, генеральний директор ізраїльської Асоціації «Перші обійми». Сьогодні очолювана нею організація турбується про малюків, залишених у будинках дитини Ізраїлю. А сама Сіван присвячує весь свій вільний час тому, щоб зробити життя дітей з притулків краще. Вона знає про необхідність обійм для немовлят з практики: життя самої Сіван Альмоз починалось у сиротинці в Кореї. І хоча у трьохлітньому віці дівчинку удочерила сімейна пара з Ізраїлю, Сіван з любов’ю говорить про свою виховательку з притулку, яка дарувала їй радість обіймів з раннього періоду її життя. Експерт вважає, що обійми відіграли важливу роль в тому, що вона стала успішною людиною у своєму житті.

 «Ми віримо, що обійми сьогодні — це надія на завтра. Наші волонтери супроводжують дітей протягом всього періоду опіки. Створюють позитивне для них середовище, оточують ласкою та турботою, читають їм книжки і приділяють особливу увагу іграм», — розповіла Сіван Альмоз на конференції.

 Врач-нейропсихолог Вікторія Любаревич-Торхова підкреслила, що обійми є абсолютно природною потребою для будь-якої людини, а тим більше для малюка. Обійми сприяють формуванню прив’язаності між мамою та дитиною, що в подальшому позитивно відображається на здоров’ї і розвитку дитини. Вікторія підкреслила, що тілесний контакт знижує рівень стресу і щоденно допомагає дитині долати страхи.

Більше дізнатись про програму можна на сайті .

Проект триватиме з 1 червня до 31 липня 2016 року. Обіймайте малюків якомога частіше, вони потребують цього.

 

  1. H.Sumioka et al.,«Huggable Communication Medium Decreases Cortisol Levels,» Scientific Reports 3(2013), doi:10.1038/srep03034
  2. Cohen, S. et al. When in Doubt, Reach Out: Touch Is a Covert but Effective Mode of Soliciting and Providing Social Support. Social Psychological and Personality Science September 1, 2015 6: 831-839

 

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей