Благодійна акція фонду "Приятелі дітей " та компанії "Перша приватна броварня"

Благодійна акція фонду

"Перша приватна броварня" у співпраці з благодійним фондом "Товариство "Приятелі дітей" передала майже 36 000 літрів соку ТМ "Рідна марка" для дітей  та молоді, що мешкають в дитячих будинках-інтернатах II-IV профілю по всій Україні.

Це 49 закладів системи соціального захисту населення, що на сьогоднішній день піклуються про 5 229 вихованців, які потребують побутового стороннього догляду, медичної допомоги та реабілітації, особливих умов для здобуття освіти тощо.

Сьогодні, за умов фактичної відсутності державних коштів для суттєвого збільшення фінансування, дитячим будинкам-інтернатам дуже важко обійтися без підтримки  благодійників та соціально-відповідальних компаній.

З метою покращення щоденного раціону харчування дітей та молоді з особливими потребами, які переважно є сиротами , “Перша приватна броварня” передала вітамінізовані натуральні соки ТМ “Рідна марка” – яблучний освітлений, яблучний неосвітлений, апельсиновий та томатний – дитячим будинкам-інтернатам та закликає всіх небайдужих приєднуватися до благодійної ініціативи.

– Дуже важливо, що, незважаючи на надзвичайно складну ситуацію в  нашій країні , український бізнес зберігає людське обличчя та не забуває про тих, хто завжди  потребує особливої  уваги та піклування. “Перша приватна броварня” самостійно ініціювала передачу соків для вихованців дитячих будинків-інтернатів. Завдяки  цьому  понад  5 000 дітей  та молоді з особливими потребами отримають місячний запас соків, а це значить, їхній щоденний раціон буде доповнений вітамінами, які  так необхідні  в кінці зими – на початку весни, – зазначає Марина Криса, президент благодійного фонду “Товариство “Приятелі дітей”.

«Вихованці Ніжинського дитячого будинку-інтернату за підтримки благодійників  охоплені різноманітною допомогою, яка дає можливість творчо розвиватися та проводити реабілітаційну допомогу. Проте сьогодні одна із важливих потреб – це допомога продуктами харчування, особливо у вигляді соків, які щоденно використовуються в раціоні дітей та поповнюють необхідний запас вітамінів. Отримані соки є надзвичайно своєчасними  та цінними для нас”, – наголосила Олена Гармаш, директор закладу.

Окрім допомоги дитячим будинка-інтернатам, “Перша приватна броварня” передала 17 000 літрів соку дитячим будинкам сімейного типу Львівської області та соціально-незахищеним дітям з неповних та неблагополучних сімей, що навчаються в школах Львова. Також компанія не залишилась осторонь проблем вимушених переселенців з Луганської та Донецької областей, передавши для них понад 1000 літрів соку ТМ “Рідна марка”.

Загалом протягом січня та лютого 2015 року “Перша приватна броварня” передала на благодійність майже 55 000 літрів натурального вітамінізованого соку.

 

 

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей