Акція : збір коштів на підтримку програми «Стипендіат»

Акція : збір коштів на підтримку програми «Стипендіат»
Шановні добродії,

Щиро дякуємо за Ваш інтерес до благодійної акції, організаторами якої є благодійний фонд «Приятелі дітей» та «Київський сигарний клуб».

Метою акції є збір коштів на підтримку програми «Стипендіат», що спрямована на забезпечення соціального супроводу та благодійної підтримки випускників шкіл-інтернатів та дитячих будинків, що продовжують своє навчання. На даний час претендентами, що пройшли відбір і претендують на участь у програмі, є 33 студенти. Річний бюджет програми на 1 студента складає 8000 грн.

Благодійники, чий внесок у програму складає 500 гривень або вище, мають можливість відвідати концерт всесвітньо відомого піаніста Дмитра Суховієнка, що відбудеться 25.11.2012 у готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv. Просимо зважати на те, що концертна зала має 200 глядацьких місць.

Організатори вже розпочинають приймати благодійні внески на підтримку програми "Стипендіат". Ви можете сповістити про Ваше бажання зробити внесок будь-яким зручним для Вас способом - за телефонами нижче або за допомогою повідомлення у Facebook.

Організатори очікують, що Ви вкажете суму внеску, контактну інформацію, яка потрібна організаторам для зв’язку з Вами, і місце, в якому Вам буде зручно зробити внесок. Внесок можна зробити за однією із адрес організаторів, або, якщо це виявиться для Вас незручно, – за вказаною Вами адресою. Вам також потрібно підтвердити бажання відвідати концерт, адже кількість місць обмежена.

Благодійники отримують сертифікати-подяки, кратні номіналу 500 або 100 гривень, на суму благодійного внеску.
За Вашим бажанням Вам передається запрошення на відвідування концерту 25.11.2012. Окрім прослуховування чудової музики, Вам буде запропонована можливість дізнатися про перебіг акції, чи, за бажанням, інформація про те, як розширити свою співпрацю з програмою «Стипендіат» Благодійного фонду «Приятелі дітей».

Протягом тижня буде закінчений друк всіх матеріалів, і благодійний фонд «Приятелі дітей» матиме змогу приймати благодійні кошти.

Телефони організаторів
- (050) – президент благодійного фонду «Приятелі дітей» Марина Криса
- (050) 3529296 – виконавчий директор благодійного фонду «Приятелі дітей» Інна Тальянц
- (044) 4558407 – Pillar PR 

Банківські реквізити для надання благодійного внеску:
 
Отримувач:
Благодійний фонд “Приятелі дітей”,
код ЄДРПОУ 21657827
р/р 26000145446 в АТ "Райффайзен банк Аваль"
в м. Києві, МФО 380805
 
 
Адреси, за якими можна зробити внески, будуть вказані додатково.
 
 
 
Сторінка благодійного заходу та більше інформації в Facebook -  
 
Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей