20 вересня 2013 року в м.Києві учасники освітнього проекту "Стипендіат" відвідали «Наверняка 35 марафон»

20 вересня 2013 року в м.Києві учасники освітнього проекту

Стипендіати відвідали «Наверняка 35 марафон»

20 вересня 2013 року в м.Києві майже цілий день ішов дощ. Погода була похмурою та по-справжньому осінньою, але це не завадило стипендіатам фонду «Пириятелі дітей» та деяким випускникам-волонтерам, відвідати чудовий та дуже пізнавальний захід, який було організовано редакією журналу «Маркетинг Медіа Ревью».

10-ть студетів та випускників проекту «Стипендіат» змогли послухати виступи 35-ти незвичних людей, надії украинскої рекламно-коммуникаційної галузі — професіоналів молодше 35 років, чия діяльність багато в чому формує обличчя ринку медіа послуг та реклами.

Кожен доповідач протягом 20-ти хвилин розповідав:

1) ЩО ВІН(ВОНА) ЗНАЄ НАПЕВНО ПРО УСПІХ, його складові та достатньо швидке його досягнення + власний рецепт How to;

2) Що він(вона) знає напевно з тієї сфери рекламно-комунікаційного ринку, в якій має такий успіх. Актуальні і практично корисні істини.

Нашим стипендіатам було цікаво та дуже корисно почути про секрети кар’єрного успіху від молодих та амбіційних практиків, які у свої молоді роки є авангардом тієї сфери, у якій працюють.

 

Благодійний фонд «Приятелі дітей» щиро вдячний редакції журналу MMR за співпрацю та небайдужість. Сподіваємося на подальшу співпрацю на балго професійного та особистісного розвику студентів-сиріт.

Дякуємо панові Юрію Когутяку, нашому спонсору, —
завдяки Вашій підтримці існує наш сайт!

Коротка інформація про фонд російською (для пошукових систем)

Благотворительный фонд «Приятели Детей» в Украине стремиться помочь украинским детям-сиротам, больным, инвалидам и детям, лишенным родительской опеки. Наша цель не только обеспечивать материальные потребности детей-сирот и учреждений, где они живут, а и находить пути воспитания у детей-сирот доверия к обществу, чувства себя полноправными гражданами Украины.

З другой стороны, наш благотворительный фонд пытается привлечь внимание общества и госучреждений к нуждам и недочетам, существующим в этой системе. Благотворительность стремится улучшить состояние детских домов и больниц и уровень жизни детей-сирот.

Наша организация существует благодаря Юрию Когутяку, за его помощь мы ему бесконечно благодарны. Любой желающий также может присоединиться к благотворительности и помочь детям-сиротам и инвалидам. Мы находимся в Киеве, открыты для сотрудничества в любое время.

Контакты Благотворительного фонда «Приятели детей Украина» и реквизиты для оказания помощи вы найдете на этой странице.

Ищите нас в поисковиках: приятели детей украина, приятели детей киев, помощь инвалидам, помощь больным, дети сироты украина, благотворительный фонд украина, благотворительные фонды киев, благотворительные фонды, благотворительные организации, благотворительность киев, благотворительность в украине, благотворительность, благотворительная помощь, help the children, юрий когутяк, юрий когутяк фонд, приятели детей